Nintendo Switch ohjain akku 520mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nintendo pelilaitteiden kanssa:
Switch ohjain
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nintendo pelilaitteiden alkuperäisakut:
HAC-006
HAC-BPJPA-C0
HAC-BPJPA-C0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tuotteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-NTS015XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132929 |
| Korvaa | HAC-006 / HAC-BPJPA-C0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 520mAh / 1.92Wh |
| Mitat | 51.00 x 24.10 x 5.16mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |