Nintendo New 3DS akku 1200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nintendo pelilaitteiden kanssa:
New 3DS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nintendo pelilaitteiden alkuperäisakut:
KTR-003
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tuotteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-NKR003SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140863 |
| Korvaa | KTR-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 55.85 x 38.12 x 6.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |