Mitac PDA-laitteiden Mio Leap G50 / Mio Leap K1 yhteensopiva akku 1050mAh
calcActive())">
Mitac PDA-laitteiden Mio Leap G50 / Mio Leap K1 yhteensopiva akku 1050mAh
In stock
- SKU
- CS-MIOG50SL
17,95 €
Mitac PDA-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mio Leap G50
Mio Leap K1
Mio Lovebird
Mio Leap K1
Mio Lovebird
Korvattavat Mitac PDA-laitteiden alkuperäisakut
338937010153
E4MT261K1002
E4MT261K1002
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mitac PDA-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-MIOG50SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040187 |
| Korvaa | E4MT261K1002 / 338937010153 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 51.56 x 38.89 x 5.47mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |