Emporia PDA-laitteiden Elson EL500 / Mobistel EL500 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Emporia PDA-laitteiden Elson EL500 / Mobistel EL500 yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-MEL500SL
17,95 €
Emporia PDA-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Elson EL500
Mobistel EL500
Mobistel EL500
Korvattavat Emporia PDA-laitteiden alkuperäisakut
BTY26165
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Emporia PDA-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MEL500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049821 |
| Korvaa | BTY26165 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 44.54 x 37.54 x 4.33mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |