Acer PDA Allegro / M310 yhteensopiva akku 1300mA
calcActive())">
Acer PDA yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Allegro
M310
W4
M310
W4
Korvattavat Acer PDA alkuperäisakut
BAT-310 (1ICP5/42/61)
UF424261F 1S1P
BT-0010S.002
BAT-310 (1ICP42/42/61)
BT300107-011
UF424261F 1S1P
BT-0010S.002
BAT-310 (1ICP42/42/61)
BT300107-011
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Acer PDA -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä tu…
| SKU | CS-ACM310SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057116 |
| Korvaa | BAT-310 (1ICP5/42/61) / UF424261F 1S1P / BT-0010S.002 / BAT-310 (1ICP42/42/61) / BT300107-011 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 65.50 x 42.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |