Ninebot sähköskootterin MAX G30 / MAX G30 Max yhteensopiva akku 10400mAh
calcActive())">
Ninebot sähköskootterin MAX G30 / MAX G30 Max yhteensopiva akku 10400mAh
In stock
- SKU
- CS-XMG300SL
213,95 €
Ninebot sähköskootterin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MAX G30
MAX G30 Max
MAX G30 Max
Korvattavat Ninebot sähköskootterin alkuperäisakut
NEE1006-M
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ninebot sähköskootterin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-XMG300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 36 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176428 |
| Korvaa | NEE1006-M |
| Kapasiteetti (mAh) | 10400mAh / 374.4Wh |
| Mitat | 390.00 x 87.00 x 50.00mm |
| Jännite | 36 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |