Netgear AirCard 790, AirCard 790s, AirCard 810, Hotspot mokkulan Akku
calcActive())">
Netgear AirCard 790, AirCard 790s, AirCard 810, Hotspot mokkulan Akku
In stock
- SKU
- CS-ATP779RC
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Netgear mokkuloiden kanssa:
AirCard 790
AirCard 790s
Wi-Fi 4G FC80
AirCard 790s
Wi-Fi 4G FC80
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ATP779RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109617 |
| Mitat | 77.20 x 54.00 x 6.20mm |
| Korvaa | W-7 / 5200087 / W-8a / W-7a / W-7b |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |