Zumo 660 Akku 1880 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Aera 500
Aera 510
Aera 550
Aera 560
Nuvi 500
Nuvi 510
Nuvi 550
Zumo 220
Zumo 600
Zumo 650
Zumo 660
Zumo 660LM
Aera 510
Aera 550
Aera 560
Nuvi 500
Nuvi 510
Nuvi 550
Zumo 220
Zumo 600
Zumo 650
Zumo 660
Zumo 660LM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
010-11143-00
361-00038-01
361-00038-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GM500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026372 |
| Mitat | 53.00 x 38.00 x 11.00mm |
| Korvaa | 361-00038-01 / 010-11143-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1880mAh / 6.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |