TomTom Go 300, Go 400, Go 4D00.001 Navigaattorin Akku
calcActive())">
TomTom Go 300, Go 400, Go 4D00.001 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-TM300HL
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
Go 300
Go 400
Go 4D00.001
Go 400
Go 4D00.001
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
VF5
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TM300HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099062 |
| Mitat | 68.50 x 18.50 x 18.50mm |
| Korvaa | VF5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |