TomTom navigaattorin 4FB40 / Go 400 4.3" Satnav yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
TomTom navigaattorin 4FB40 / Go 400 4.3" Satnav yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-TMG430SL
17,95 €
TomTom navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
4FB40
Go 400 4.3" Satnav
Go 400 4.3" Satnav
Korvattavat TomTom navigaattorin alkuperäisakut
ICP523436
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu TomTom navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-TMG430SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170310 |
| Korvaa | ICP523436 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 36.50 x 36.50 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |