TomTom Go 7000, Go 7000 HD, GO7000 Navigaattorin Akku
calcActive())">
TomTom Go 7000, Go 7000 HD, GO7000 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-TMG700SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
Go 7000
Go 7000 HD
GO7000
Go 7000 HD
GO7000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
360103150
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TMG700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128063933 |
| Mitat | 62.00 x 37.00 x 5.00mm |
| Korvaa | 360103150 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |