TomTom Go 400 4.3", Go 400 Touch Navigaattorin Akku
calcActive())">
TomTom Go 400 4.3", Go 400 Touch Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-TMG400SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
Go 400 4.3"
Go 400 Touch
Go 400 Touch
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
AHA11108002
VF3H
VF3H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TMG400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112174 |
| Mitat | 36.50 x 36.30 x 5.90mm |
| Korvaa | VF3H / AHA11108002 / VF3K |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |