Sony NV-U53G, NV-U73T, NV-U82 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony navigaattorien kanssa:
NV-U53G
NV-U73T
NV-U82
NV-U73T
NV-U82
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony navigaattorien alkuperäisakut:
3-281-790-02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SUN82SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064220 |
| Mitat | 35.41 x 32.59 x 8.25mm |
| Korvaa | 3-281-790-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |