Navman Spirit S100, Spirit S100T, Spirit S150 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Navman Spirit S100, Spirit S100T, Spirit S150 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-MIS100SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Navman navigaattorien kanssa:
Spirit S100
Spirit S100T
Spirit S150
Spirit S100T
Spirit S150
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Navman navigaattorien alkuperäisakut:
07836Q5JJ
338937010171
338937010171
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MIS100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048428 |
| Mitat | 49.80 x 36.38 x 5.19mm |
| Korvaa | 338937010171 / 07836Q5JJ |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |