Navman Mio Spirit 300, S300, S305 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Navman Mio Spirit 300, S300, S305 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-MIS300SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Navman navigaattorien kanssa:
Mio Spirit 300
S300
S305
S300
S305
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Navman navigaattorien alkuperäisakut:
07917TSIP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MIS300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034186 |
| Mitat | 49.95 x 36.05 x 5.59mm |
| Korvaa | 07917TSIP |
| Kapasiteetti (mAh) | 720mAh / 2.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |