NAVMAN iCN 510, iCN 520, iCN 530 akku 1350mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien NAVMAN GPS-laitteiden kanssa:
iCN 510
iCN 520
iCN 530
iCN550
iCN 520
iCN 530
iCN550
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat NAVMAN GPS-laitteiden alkuperäisakut:
E3MT07135211
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-ICN510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001485 |
| Korvaa | E3MT07135211 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 5Wh |
| Mitat | 51.46 x 36.14 x 6.25mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |