Navigon 8410 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Navigon navigaattorien kanssa:
8410
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Navigon navigaattorien alkuperäisakut:
30.13SOT.001
60.13SOT.001
GC500
60.13SOT.001
GC500
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NAV8410SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064442 |
| Mitat | 61.60 x 36.40 x 5.50mm |
| Korvaa | GC500 / 30.13SOT.001 / 60.13SOT.001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |