Navigon 72 Easy, 72 Plus Live Navigaattorin Akku
calcActive())">
Navigon 72 Easy, 72 Plus Live Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-NAV7200SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Navigon navigaattorien kanssa:
72 Easy
72 Plus Live
72 Plus Live
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Navigon navigaattorien alkuperäisakut:
541384120003
GTC39110BL08554
JS541384120003
GTC39110BL08554
JS541384120003
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NAV7200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057574 |
| Mitat | 53.26 x 34.16 x 5.68mm |
| Korvaa | 541384120003 / JS541384120003 / GTC39110BL08554 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |