PIONEER AVIC-F320BT Navigaattorin akku 790 mAh
calcActive())">
PIONEER AVIC-F320BT Navigaattorin akku 790 mAh
In stock
- SKU
- CS-PCF320SL
16,95 €
6,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
AVIC-F320BT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
338937010176
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PCF320SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098201 |
| Mitat | 44.06 x 36.23 x 5.05mm |
| Korvaa | 338937010176 |
| Kapasiteetti (mAh) | 790mAh / 2.92Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |