Nokia 500, PD-14 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia navigaattorien kanssa:
500
PD-14
PD-14
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia navigaattorien alkuperäisakut:
20-01673-01B
84504072
84504072
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NK500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069973 |
| Mitat | 63.91 x 41.62 x 4.62mm |
| Korvaa | 20-01673-01B / 84504072 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |