Golf Buddy Pro, Tour Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Golf Buddy navigaattorien kanssa:
Pro
Tour
Tour
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Golf Buddy navigaattorien alkuperäisakut:
LP-A10-06
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GLF006SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030157 |
| Mitat | 40.56 x 35.59 x 8.08mm |
| Korvaa | LP-A10-06 / LP-A11-08 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |