Golf Buddy DSC-GB100K, Plus Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Golf Buddy navigaattorien kanssa:
DSC-GB100K
Plus
Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Golf Buddy navigaattorien alkuperäisakut:
LI-B04-082242
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GLF003SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064008 |
| Mitat | 43.80 x 22.32 x 8.66mm |
| Korvaa | LI-B04-082242 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |