GlobalSat TR-150, TR-151 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GlobalSat navigaattorien kanssa:
TR-150
TR-151
TR-151
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GlobalSat navigaattorien alkuperäisakut:
ATL903857
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BT150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035046 |
| Mitat | 56.80 x 36.70 x 8.20mm |
| Korvaa | ATL903857 / GT920 / BP02-000540 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |