Mio navigaattorin MiVue 508 / MiVue 518 yhteensopiva akku 230mAh
calcActive())">
Mio navigaattorin MiVue 508 / MiVue 518 yhteensopiva akku 230mAh
In stock
- SKU
- CS-MIV518SL
16,95 €
Mio navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MiVue 508
MiVue 518
MiVue 528
MiVue 538
MiVue 568
MiVue 588
MiVue 608
MiVue 618
MiVue 658
MiVue 688
MiVue 698
MiVue 792
MiVue 518
MiVue 528
MiVue 538
MiVue 568
MiVue 588
MiVue 608
MiVue 618
MiVue 658
MiVue 688
MiVue 698
MiVue 792
Korvattavat Mio navigaattorin alkuperäisakut
TPC402035
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mio navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-MIV518SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173304 |
| Korvaa | TPC402035 |
| Kapasiteetti (mAh) | 230mAh / 0.85Wh |
| Mitat | 36.80 x 20.10 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |