Medion MDPNA 1500, MD96700, MD97600, MD97610 akku 1250 mAh
calcActive())">
Medion MDPNA 1500, MD96700, MD97600, MD97610 akku 1250 mAh
In stock
- SKU
- CS-MIOA201SL
17,95 €
Akku sopii mm: Medion MDPNA 1500, MD96700, MD97600, MD97610.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-MIOA201SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001591 |
| Korvaa | E3MT041202, E3MT12110211, E3MT041202B12A, E4MT101202B12 |
| Mitat | 53.44 x 37.14 x 7.66mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |