Medion GoPal P4210, GoPal P4410, MD95157 akku 1250mAh
calcActive())">
Medion GoPal P4210, GoPal P4410, MD95157 akku 1250mAh
In stock
- SKU
- CS-MIOP350SL
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GPS-laitteiden kanssa:
Medion:
GoPal P4210GoPal P4410
MD95157
MD95242
MD95243
MD95300
MD95350
MD95351
MD96050
MD96193
MD96220 Mobile GPS
MD96449
MDPNA 150
MDPNA 470
Mitac:
Mio P350Mio P510
Mio P550
Mio P550m
Mio P710
Mio Spirit 480
Mio Spirit 485
Mio Spirit 487
Mio Spirit 670
Mio Spirit 680
Mio Spirit 685
Mio Spirit 687
Mio Spirit 690
Mio Spirit 695
Mio Spirit 697
Navigon:
Triansonic PNA 4000NAVMAN:
PinPraktiker LooxMedia 6500
Pioneer:
AVIC-S1Transonic:
PNA 6000)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GPS-laitteiden alkuperäisakut:
Medion:
541380530005541380530006
BL-LP1230/11-D00001U
BP-LP1200/11-D0001 MX
G025A-Ab
G025M-AB
Mitac:
541380530005541380530006
BL-LP1230/11-D00001U
BP-LP1200/11-D0001 MX
G025A-Ab
G025M-AB
Navigon:
541380530005541380530006
BL-LP1230/11-D00001U
BP-LP1200/11-D0001 MX
G025A-Ab
G025M-AB
NAVMAN:
541380530005541380530006
BL-LP1230/11-D00001U
BP-LP1200/11-D0001 MX
G025A-Ab
G025M-AB
Pioneer:
Transonic:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-MIOP350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001607 |
| Korvaa | 541380530006 / BL-LP1230/11-D00001U / 541380530005 / BP-LP1200/11-D0001 MX / G025M-AB / G025A-Ab |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Mitat | 50.00 x 36.60 x 6.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |