Medion GoPal E4230, GoPal E4240, GoPal E4245 akku 1100mAh
calcActive())">
Medion GoPal E4230, GoPal E4240, GoPal E4245 akku 1100mAh
In stock
- SKU
- CS-MD420SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion GPS-laitteiden kanssa:
GoPal E4230
GoPal E4240
GoPal E4245
GoPal E4240
GoPal E4245
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion GPS-laitteiden alkuperäisakut:
M1100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-MD420SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039181 |
| Korvaa | M1100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 50.62 x 36.31 x 5.61mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |