Magellan RoadMate 3045, RoadMate 3045-LM, RoadMate 3045-MU Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan RoadMate 3045, RoadMate 3045-LM, RoadMate 3045-MU Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-MR3045SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
RoadMate 3045
RoadMate 3045-LM
RoadMate 3045-MU
RoadMate 3045-LM
RoadMate 3045-MU
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:
BP-LP720/11-A1B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MR3045SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038535 |
| Mitat | 50.12 x 36.29 x 5.56mm |
| Korvaa | BP-LP720/11-A1B |
| Kapasiteetti (mAh) | 720mAh / 2.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |