Magellan RoadMate 2230, RoadMate 2230T-LM Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan RoadMate 2230, RoadMate 2230T-LM Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-MR2230SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
RoadMate 2230
RoadMate 2230T-LM
RoadMate 2230T-LM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:
338040000014
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MR2230SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094814 |
| Mitat | 50.55 x 36.39 x 5.73mm |
| Korvaa | 338040000014 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |