Magellan RoadMate 2045, RoadMate 2045T-LM, RoadMate 2055 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan RoadMate 2045, RoadMate 2045T-LM, RoadMate 2055 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-MR2045SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
RoadMate 2045
RoadMate 2045T-LM
RoadMate 2055
RoadMate 2045T-LM
RoadMate 2055
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:
MR2045
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MR2045SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057109 |
| Mitat | 50.98 x 36.44 x 5.60mm |
| Korvaa | MR2045 |
| Kapasiteetti (mAh) | 720mAh / 2.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |