Magellan RoadMate 2035, RoadMate 2036, RoadMate 2036-MU Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan RoadMate 2035, RoadMate 2036, RoadMate 2036-MU Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-MR2036SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
RoadMate 2035
RoadMate 2036
RoadMate 2036-MU
RoadMate 2036
RoadMate 2036-MU
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:
03A22051K0301
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MR2036SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038542 |
| Mitat | 52.00 x 35.00 x 6.00mm |
| Korvaa | 03A22051K0301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 720mAh / 2.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |