Magellan RoadMate 1700 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
RoadMate 1700
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:
2793801J3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MR1700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035503 |
| Mitat | 50.06 x 35.88 x 5.70mm |
| Korvaa | 2793801J3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |