Magellan RoadMate 1440 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
RoadMate 1440
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:
M1100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MR1440SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037071 |
| Mitat | 50.81 x 36.52 x 5.37mm |
| Korvaa | M1100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |