Magellan RoadMate 1300, RoadMate 1340 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan RoadMate 1300, RoadMate 1340 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-MR1300SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
RoadMate 1300
RoadMate 1340
RoadMate 1340
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:
338937010172
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MR1300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030683 |
| Mitat | 50.07 x 36.07 x 6.29mm |
| Korvaa | 338937010172 |
| Kapasiteetti (mAh) | 720mAh / 2.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |