Magellan RM5220SGLUC, RoadMate 3055, RoadMate 3055-MU Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan RM5220SGLUC, RoadMate 3055, RoadMate 3055-MU Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-MR3065SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
RM5220SGLUC
RoadMate 3055
RoadMate 3055-MU
RoadMate 3055
RoadMate 3055-MU
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:
T300-3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MR3065SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057048 |
| Mitat | 50.08 x 35.75 x 5.67mm |
| Korvaa | T300-3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |