Magellan Maestro 3140 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
Maestro 3140
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:
37-0030-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MR3140SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042754 |
| Mitat | 50.52 x 36.55 x 5.56mm |
| Korvaa | 37-0030-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |