Magellan RoadMate 5045, RoadMate 5045LM, RoadMate 5045MU Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan RoadMate 5045, RoadMate 5045LM, RoadMate 5045MU Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-MR5120SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
RoadMate 5045
RoadMate 5045LM
RoadMate 5045MU
RoadMate 5045LM
RoadMate 5045MU
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:
03A45069P0301
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MR5120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052869 |
| Mitat | 49.21 x 35.64 x 5.40mm |
| Korvaa | 03A45069P0301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |