Magellan RoadMate 1212, RoadMate 1217, RoadMate 1220 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan RoadMate 1212, RoadMate 1217, RoadMate 1220 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-MR1212SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
RoadMate 1212
RoadMate 1217
RoadMate 1220
RoadMate 1217
RoadMate 1220
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:
0843FL009024
384.00020.005
5390-B001-0780
384.00020.005
5390-B001-0780
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MR1212SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034087 |
| Mitat | 61.27 x 36.00 x 5.12mm |
| Korvaa | 384.00020.005 / 5390-B001-0780 / 0843FL009024 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |