Magellan navigaattorin RoadMate RV 9490T-LMB yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
Magellan navigaattorin RoadMate RV 9490T-LMB yhteensopiva akku 1100mAh
In stock
- SKU
- CS-MRV940SL
20,95 €
Magellan navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RoadMate RV 9490T-LMB
Korvattavat Magellan navigaattorin alkuperäisakut
BP-N399-11/1100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Magellan navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MRV940SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166573 |
| Korvaa | BP-N399-11/1100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 50.55 x 36.00 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |