Magellan navigaattorin RoadMate 1200 (3 wires) / RoadMate 1210 (3 wires) yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
Magellan navigaattorin RoadMate 1200 (3 wires) / RoadMate 1210 (3 wires) yhteensopiva akku 1100mAh
In stock
- SKU
- CS-MR1200SL
13,95 €
Magellan navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RoadMate 1200 (3 wires)
RoadMate 1210 (3 wires)
RoadMate 1210 (3 wires)
Korvattavat Magellan navigaattorin alkuperäisakut
384.00015.005
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Magellan navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MR1200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027041 |
| Korvaa | 384.00015.005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 53.934 x 34.27 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |