Magellan Maestro 1700 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
Maestro 1700
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:
338937010172
T300-3
T300-3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MM1700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058113 |
| Mitat | 50.30 x 36.65 x 5.59mm |
| Korvaa | T300-3 / 338937010172 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |