Golf Buddy CT2 akku 550mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Golf Buddy GPS-laitteiden kanssa:
CT2
DSC-CT2-100
DSC-CT2-100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Golf Buddy GPS-laitteiden alkuperäisakut:
AEE542730P6H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-GLT200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134596 |
| Korvaa | AEE542730P6H |
| Kapasiteetti (mAh) | 550mAh / 2.04Wh |
| Mitat | 33.70 x 26.22 x 6.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |