Globalsat TR-203 akku 900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Globalsat GPS-laitteiden kanssa:
TR-203
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Globalsat GPS-laitteiden alkuperäisakut:
GS910
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-GTR203SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141853 |
| Korvaa | GS910 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.60 x 34.04 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |