GARMIN Forerunner S1 / Forerunner S1W / Forerunner 110 / Forerunner 210 / Forerunner 210W / Approach S1 Akku 200 mAh
calcActive())">
GARMIN Forerunner S1 / Forerunner S1W / Forerunner 110 / Forerunner 210 / Forerunner 210W / Approach S1 Akku 200 mAh
In stock
- SKU
- CS-GRS100SH
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Forerunner S1
Forerunner S1W
Forerunner 110
Forerunner 210
Forerunner 210W
Approach S1
Forerunner S1W
Forerunner 110
Forerunner 210
Forerunner 210W
Approach S1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00047-00
PD3032
PD3032
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GRS100SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138525 |
| Mitat | 30.24 x 30.24 x 4.26mm |
| Korvaa | 361-00047-00 / PD3032 |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.74Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |