Garmin Edge 800, Edge 810 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Edge 800, Edge 810 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-GME800SL
17,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Edge 800
Edge 810
Edge 810
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
KE37BE49D0DX3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GME800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064138 |
| Mitat | 51.00 x 34.00 x 5.00mm |
| Korvaa | KE37BE49D0DX3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |