Garmin Approach G30 / 010-01690-00 Navigaattorin Akku 700 mAh
calcActive())">
Garmin Approach G30 / 010-01690-00 Navigaattorin Akku 700 mAh
In stock
- SKU
- CS-GMA300SL
12,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
010-01690-00 & Approach G30
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00043-02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GMA300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126225 |
| Mitat | 38.90 x 61.00 x 5.80 mm |
| Korvaa | 361-00043-02 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |