Garmin Zumo XT / 361-00133-00 akku 2600mAh
calcActive())">
Garmin Zumo XT / 361-00133-00 akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-GMT550SL
24,95 €
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattoreiden kanssa:
Tread 5.5
Zumo XT
Zumo XT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattoreiden alkuperäisakut:
361-00133-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-GMT550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218883 |
| Korvaa | 361-00133-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 63.00 x 42.00 x 9.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |