Garmin Zumo 400, Zumo 450, Zumo 500 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Zumo 400, Zumo 450, Zumo 500 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-GM4XL
27,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Zumo 400
Zumo 450
Zumo 500
Zumo 450
Zumo 500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
010-10863-00
011-01451-00
011-01451-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GM4XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055136 |
| Mitat | 83.00 x 25.50 x 22.00mm |
| Korvaa | 010-10863-00 / 011-01451-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |