Garmin T 5 mini akku 1200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin GPS-laitteiden kanssa:
T 5 mini
TT 15 mini
TT 15 mini
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin GPS-laitteiden alkuperäisakut:
361-00035-09
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-GMT150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120858 |
| Korvaa | 361-00035-09 / 010-11828-40 / 351-00035-09 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 52.00 x 34.00 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |