Garmin StreetPilot C320, StreetPilot C330, StreetPilot C340 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin StreetPilot C320, StreetPilot C330, StreetPilot C340 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-GSC320HL
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
StreetPilot C320
StreetPilot C330
StreetPilot C340
StreetPilot C330
StreetPilot C340
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00022-00
361-00022-07
IA3AB07B1A97
361-00022-07
IA3AB07B1A97
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GSC320HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099055 |
| Mitat | 65.61 x 20.47 x 18.66mm |
| Korvaa | IA3AB07B1A97 / 361-00022-00 / 361-00022-07 / 361-00022-05 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |